Чорниця подрібнена з цукром | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Продукція ORGANIC » Чорниця подрібнена з цукром Organic

Чорниця подрібнена з цукром Organic

Корисна та надзвичайно смачна, чорниця припала до смаку як дітям, так і дорослим. Смак ягід – багатий та яскраво-виражений, а користь – надзвичайна. Чорниця – природне джерело антоцианідів, які є найсильнішими із усіх відомих природних антиоксидантів.

Плоди багаті макро- та мікроелементами, органічними кислотами, вітамінами С, В, А, РР, фруктозою, глюкозою, пектином та ін. Великий вміст вітаміну А робить плоди надзвичайно корисними для тих, у кого проблеми з зором. Чорниця багата вітаміном С та аскорбіновою кислотою, вміст якої складає до 250 мг на 100 г.

Щоб подарувати вам дійсно корисний та смачний продукт, ми збираємо ягоди в екологічно чистій місцевості. Відсутність кислотних дощів та промислового впливу дозволяє ягодам зберегти всі свої цінні природні властивості. В процесі приготування нашого продукту ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти, тому під кришечкою ви відкриваєте смак, дарований самою природою.

Чорниця подрібнена з цукром – солодкий десерт до Вашого столу та натуральний засіб від багатьох недуг.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.