Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Супи

Супи

Супи ТМ «Карпати Насолоджуйся» - важлива та смачна страва, яку хочеться їсти всім, хто цінує домашню кухню. Організм щодня потребує воду, сіль та поживні речовини. Одна гаряча тарілка готового супу має в своєму складі всі ці важливі складові. І кожен день можна куштувати інший вид супу, другий рецепт, тому наш асортимент постійно збільшується.

"Гороховий суп" – джерело білків та велика кількість калорій. Підтримує під час робочого дня та відновлює вашу енергію за лічені хвилини.

"Борщ український" – традиційна українська перша страва, яка визнана в цілому світі та користується попитом серед мільйонів споживачів.

"Розсольник домашній з огірками" – для тих, хто полюбляє кислуваті продукти (це всі продукти тваринного походження, а також молоко, горіхи, напівфабрикати). Якщо ви любите свіжий хліб з маслом чи творогом, то наш розсольник з огірками буде для вас справжньою насолодою.

Супи ТМ «Карпати Насолоджуйся» створені без додавання покращувачів, без підсилювачів смаку, не містять ГМО-овочів, та приготовані за оригінальною рецептурою Закарпатського шеф-кухаря.

Смакуйте корисні та смачні продукти традиційної української кухні.  

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.