Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Сиропи

Сиропи

Сироп – густе задоволення, сповнене п*янкого аромату, насиченого смаку та вітамінів. Багатий смак розкривається в сиропах багатогранністю відтінків, даруючи особливе задоволення любителям поласувати чимось смачненьким. Це вдалий вибір добавки до тістечок, пирогів, компотів та ін. десертів, якщо ви бажаєте порадувати своїх рідних чимось солоденьким. Фруктово-квітковий екстракт пряно-ароматичної основи наповнює десерти вишуканим смаком і огортає їх пеленою спокусливого аромату. Ваші десерти незрівнянні!

Що особливого в наших сиропах і чим вони відрізняються від інших?

По-перше, натуральністю та екологічністю. Сировина для приготування наших сиропів – це виключно натуральні фрукти та ягоди. Зібрані в екологічно чистій місцевості барвистого Закарпаття, землі сонця, чистого повітря, величних гір та п*янкого аромату диких трав, вони дарують вам всю свою користь, яку подарувала їм сама природа.

По-друге, смаком. Ласуючи нашими сиропами, ви чітко розпізнаєте справжній смак ожини, чорниці чи ін. ягоди. Якщо сироп виготовлений з ожини, то його смак – це смак натуральної, стиглої та соковитої ягоди, абсолютно ідентичний тому, яким ви ласуєте, зірвавши ягоду з гілочки в своєму саду.

Жодних синтетичних добавок, жодних ароматизаторів, жодних барвників. Тільки чистий смак, справжній аромат та вся користь від природи!

Цими якостями можуть похизуватися всі наші сиропи.

Третя причина, котра вирізняє нашу продукцію серед інших, - її користь. Саме так, наші сиропи не лише надзвичайно смачні, але і дійсно корисні. Унікальна технологія приготування дозволяє плодам зберігати всі їх корисні властивості навіть після обробки, тому в пляшечках законсервовані не лише смак та аромат, але і вся користь плодів, які вони отримали від самої природи.

Сиропи ТМ *Карпати насолоджуйся* – це смачно, корисно та натурально!

Бажаєте подарувати собі гарний день або створити кулінарний шедевр? Наші сиропи – ваш вдалий інгредієнт. Ваша випічка набуде духмяного смаку, а ви отримаєте чудовий настрій.

Різноманіття сиропів *Карпати насолоджуйся* – смак Вашого настрою на кожен день. Насолоджуйтесь щодня! 

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.