Чорничний сироп - густий, солодкий, сповнений вітамінів | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Сиропи » Чорничний сироп

Чорничний сироп

Густий, солодкий, сповнений вітамінів, чорничний сироп дарує природний смак Карпат, відтворений нашими умілими руками для Вашого задоволення. Завдяки унікальній технології приготування та перевіреній рецептурі, ви можете бути впевнені в якості та смаку нашої продукції, адже вони перевірені часом і уже завоювали прихильність споживачів.

Чим відрізняються наші сиропи від інших? По-перше, смаком. Для виготовлення своєї продукції ми використовуємо лише добірні плоди, тому наша продукція така смачна. По-друге, користю. Ми збираємо лише достиглі плоди, сповнені вітамінів. В процесі приготування ми не використовуємо синтетичні добавки, тому в пляшечках закупорений не лише смак, але і природня користь. По-третє, натуральністю. Чорниця зібрана на екологічно чистих схилах Карпат, де відсутнє промислове виробництво. Наші сиропи – це натуральний смак та користь, які подарувала сама природа.

Чорничний сироп – густий смак натуральної плодово-ягідної сировини, дбайливо відтворений нашою Карпатською сім’єю, щоб Ви насолоджувалися дарами Карпат!

Рекомендація: незамінний для людей, чия робота вимагає постійної зорової напруги. Чорниця оновлює клітини сітківки, покращує кровообіг, а отже – і сам зір, сприяє загостренню нічного зору.

Ласуйте на здоров’я!
 

Склад:

сік чорничний (36,4%), цукор білий (62,5%), регулятор кислотності – кислота лимонна. БЕЗ ГМО.

Енергетична цінність на 100 г продукту: 1211,3 кДж (289,5 ккал)

Поживна (харчова цінність) на 100 г продукту: вуглеводи – 68,71 г.

Термін придатності: 180 діб від дати виготовлення

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.