Брусничний сироп
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Сиропи » Брусничний сироп

Брусничний сироп

Брусничний сироп виготовлений з карпатських ягід, зібраних в екологічно чистій місцевості. Стиглі та налиті вітамінами, вони дарують всю користь від природи, а також свій натуральний смак.

Смак чи користь? І те, і інше!

Доволі часто покупцям доводиться вибирати між користю продуктів та їхнім смаком. Але це ніяк не стосується нашої  продукції! Наш брусничний сироп виготовляється з відбірних ягід, стиглих та соковитих, тому він такий смачний. Ми дотримуємося старовинної рецептури, яка передбачає використання виключно натуральних компонентів. Більше того, зберігаються всі корисні властивості ягід, що можливо завдяки унікальній технології приготування. 

"Наш брусничний сироп корисний та смачний, адже містить у собі всю природну цінність ягід, яку подарували їм Карпати"

Насолоджуйтесь нашим брусничним сиропом з гарячим чаєм, щоб підвищити захисні властивості організму, або використовуйте як інгредієнт до випічки. От побачите, якими смачними та ароматними будуть ваші торти та пиріжки!

Брусничний сироп - натуральний смак стиглих ягід, приправлений природною користю, для справжнього задоволення. Насолоджуйтесь!

Склад:

сік брусничний (36,4%), цукор білий (62,5%), регулятор кислотності – кислота лимонна. БЕЗ ГМО.

Енергетична цінність на 100 г продукту: 1084 кДж (259 ккал)

Поживна (харчова цінність) на 100 г продукту: вуглеводи – 64,8г.

Термін придатності: 180 діб від дати виготовлення.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.