Журавлиний сироп
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Сиропи » Журавлиний сироп

Журавлиний сироп

Вся користь ягід, дарована їм самою природою, закупорена в наших пляшечках. Для виготовлення свого сиропу ми використовуємо тільки відбірні плоди, які повністю достигли та налилися соком. Саме тому наш журавлиний сироп не лише корисний, а і надзвичайно смачний.

Смак та користь, даровані природою

Наша продукція 100% натуральна, оскільки готується виключно з натуральних інгредієнтів. Сироп готується за унікальною технологією, яка дозволяє зберегти всі корисні властивості плодів. Насолоджуючись солодким напоєм, ви відчуваєте справжній смак стиглої журавлини, яку ми зібрали на чистих схилах Карпат.

"Натуральна користь та справжній смак журавлини відчуваються у кожному ковтку"

Рекомендуємо скуштувати наш сироп з гарячим чаєм, оскільки природна користь журавлини полягає в зміцненні організму та підвищенні його захисних властивостей.

Журавлиний сироп – корисний натуральний напій з соковитим смаком та насиченим ароматом стиглих ягід. Виготовлений для Вашої насолоди!

Склад:

сік журавлиний (36,4%), цукор білий (62,5%), регулятор кислотності – кислота лимонна. БЕЗ ГМО.

Енергетична цінність на 100 г продукту: 1084 кДж (259 ккал)

Поживна (харчова цінність) на 100 г продукту: вуглеводи – 64,8г.

Термін придатності: 180 діб від дати виготовлення

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, сиропів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.