Напій з цвіту бузини - приємний солодкуватий смак | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Напої » Напій з цвіту бузини

Напій з цвіту бузини

Напій із цвіту бузини має приємний солодкуватий смак із пряною ноткою. Екологічно чисті квіти бузини – основний інгредієнт нашого напою. Відсутні синтетичні домішки, підсилювачі смаку та барвники. Багаті ефірною олією та органічними кислотами, квіти бузини корисні для організму людини.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

Щоб мати змогу подарувати вам смачний та корисний продукт, ми дотримуємося унікальної сучасної технології виробництва, яка дозволяє зберегти всі поживні речовини використовуваної сировини. Вся наша продукція 100% натуральна. Напої ТМ "Карпати насолоджуйся" – це справжні дари природи, законсервовані для вашого задоволення.

Напій із цвіту бузини – солодкувато-пряний смак Вашого літнього настрою.

СКЛАД:

Квіти бузини (1%), цукор (7,4%), регулятор кислотності – кислота лимонна, вода питна (91,4%) . Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

127,2 кДж (30,4 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

Вуглеводи – 7,56 г, білки - 0,058 г.

ОБ’ЄМ: 1дм³ ( Граничнодопустиме мінусове відхилення 1,5%)

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 18 місяців від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.