Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Морси

Морси

Морс – це охолоджуючий напій з фруктів, ягід або овочів, який готується з додаванням цукру або меду. Чудово тамує літню спрагу. Виготовляється тільки з соковитих плодів, що дарує напою яскравий смак та багатий аромат.

Щоб приготувати смачний та корисний морс, ми збираємо плоди в екологічно чистому регіоні сонячного Закарпаття. Чисте гірське повітря, збагачений мінералами грунт, кришталево чиста вода та відсутність промислового виробництва роблять місцевість ідеальною для вирощування екологічно чистих плодів. Ми цінуємо щедрі дари природи, тому дбайливо збираємо їх вручну. Для приготування свого морсу ми використовуємо тільки добірні плоди.

Смак нашого морсу – це натуральний смак соковитих та стиглих плодів, виплеканих теплим сонячним промінням та обіймами природи.

В процесі виробництва ми уміло поєднуємо передові технології та старовинні рецепти, за якими готується наша продукція. Відтворивши старовинну рецептуру, ми дали їй сучасну інтерпретацію. Але одне залишилося незмінним – первинний смак плодів, багатий своїми природними властивостями. З кожним ковтком нашого морсу ви відкриваєте для себе яскравий смак натуральних плодів. Продукція виготовляється без додавання штучних ароматизаторів та барвників.

Морси "Карпати насолоджуйся" - натуральний смак та багатий аромат стиглих ягід у кожному ковтку.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.