Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення

Джеми-варення

Джеми люблять усі - як діти, так і дорослі. Смачні ласощі, виготовлені з натуральних інгредієнтів, - це не тільки чудовий десерт, але і корисний сніданок. Наші джеми можуть бути різними на смак, але обов'язково приготовані з натуральних інгредієнтів.

Ягоди, які використовуються для приготування солодких ласощів, збираються на гірських схилах Карпат. Чисте гірське повітря, кришталева вода та родючі грунти – основні переваги гірської місцевості для вирощування екологічно чистої продукції. Відсутність промислового виробництва дозволяє плодам зберегти свої корисні та смакові властивості.

Щоб ягоди зберегли свою соковитість та природний смак, ми збираємо їх вручну.

Для приготування джемів використовуються тільки добірні плоди, стиглі та підрум'янені під теплим сонячним промінням. Варення та джеми готуються за старовинними рецептами з використанням тільки натуральних інгредієнтів. Відсутність штучних барвників та консервантів дозволяє уже готовій продукції зберегти первинний смак фруктів та ягід.

Джеми ТМ "Карпати насолоджуйся" – це стиглі, налиті соком ягоди та фрукти, ретельно перемелені та підсолоджені цукром і нашою любов'ю.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.