Полуничний джем | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Полуничний джем

Полуничний джем

Полуничний джем – солодка спокуса, яка припала до смаку як дітям, так і дорослим. Стиглі ягоди, дбайливо приготовані за унікальною сучасною технологією виробництва, дарують все багатство смаку та аромату справжніх відбірних полуниць. Відсутність штучних підсилювачів смаку дозволяє насолоджуватися натуральним смаком свіжої полуниці, дарованої самою природою.

Наш джем смакує по-особливому, тому що приготований за унікальною рецептурою, в якій гармонійно поєдналися сучасні технології та старовинні європейські традиції. Кипіння у вакуумі дозволяє зберегти цілісність ягід та їх натуральний смак. Перевірена часом рецептура, яка передбачає використання тільки натуральних інгредієнтів, дозволяє зберегти природний смак, колір та користь ягід.  

Наш джем смачний, тому що зроблений з натуральних інгредієнтів.

СКЛАД:

полуниці свіжі (54,3%), цукор білий (45,7%). Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

1039 кДж (248 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 62 г, Вітаміни: С-10 мг.

МАСА НЕТТО: 360 г (гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.