Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Консервація

Консервація

Все краще, що ми зібрали влітку, ми пропонуємо вам взимку!

Свіжі та соковиті овочі, сповнені вітамінів та натуральної користі, дбайливо замариновані за перевіреними рецептами, щоб ви мали змогу насолоджуватись улюбленими овочами, незалежно від сезону.

Консервація від ТМ «Карпати Насолоджуйся» була створена для того, щоб ви змогли нагадати собі смак літніх овочів, котрі завдяки перевіреному маринаду та європейським технологіям зберегли усі свої корисні властивості!

Натуральність овочів – запорука справжнього смаку нашої консервації!

Завдяки закарпатській природі, котра створює ідеальні умови для вирощування овочів, нам не доводиться підсилювати якість консервації штучним шляхом. Саме тому маринади та соуси від ТМ «Карпати Насолоджуйся» такі смачні та корисні!

Трави та прянощі – невід’ємні інгредієнти нашої рецептури!

Запашні трави та прянощі, які ми додаємо у процесі виготовлення, роблять нашу консервацію по-особливому смачною, повною та довершеною.

Однак секретним інгредієнтом маринадів та соусів від ТМ «Карпати Насолоджуйся» є частинка щедрої закарпатської душі, котра вкладається у кожен виріб!

Хрумкі огірочки, пікантна аджика, соковиті томати та інші продукти з асортименту консервації – це найкраще доповнення до вашого столу!

Консервація від ТМ «Карпати Насолоджуйся» - смак, що уособлює багатство закарпатської землі.

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.