Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Напої

Напої

Як поєднати приємне з корисним?

Обирайте напої від ТМ «Карпати Насолоджуйся»! З нашою продукцією Ви не лише тамуєте спрагу, але й робите вибір на користь власного здоров’я, адже плоди, з котрих виготовляються соки та напої були вирощені у чистій карпатській зоні, зібрані в сезон та приготовані без попереднього заморожування!

ТМ «Карпати Насолоджуйся» невпинно розширює свій асортимент, завдяки чому кожен може обрати те, що найбільше до вподоби, починаючи від традиційних соків і закінчуючи нестандартними смаками акації та бузини.

Напої різні за смаками, однак є те, що їх об’єднує! Усі вони виготовлені без додавання барвників, ароматизаторів та штучних  консервантів. Все це для того, щоб ви відчули справжній смак, дарований Карпатами!

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.