Сік яблучно-морквяний - з натуральних інгредієнтів | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Напої » Сік яблучно-морквяний

Сік яблучно-морквяний

Надзвичайно корисний, наш сік подарує вам не тільки смак, але і велику користь для всього організму. Яблука і морква всім відомі своїми корисними властивостями. Велика кількість вітамінів А, С, Е, РР, групи В та мінеральних речовин позитивно впливає на організм людини. Морква та яблука відомі як плоди молодості, оскільки містять велику кількість флавоноїдів.

Наш сік смакує по-домашньому, тому що…

Виготовлений виключно з натуральних інгредієнтів. Ми використовуємо лише екологічно чисті яблука та моркву, які самостійно вирощуємо на власних полях. Наша продукція не містить штучних домішок, тому, вживаючи наш сік, ви відчуваєте натуральний смак яблук та моркви.

Наш сік такий смачний, тому що він натуральний, а коли натуральний, то і корисний. Смак та користь нашого соку даровані самою природою. 

Яблучно-морквяний сік ТМ ‘’Карпати насолоджуйся’’ – природний смак стиглих плодів для користі Вашого організму.

СКЛАД: 

яблука свіжі (85%), морква свіжа (15%). Без ГМО.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту:

211,7 kJ( кДж ), 50,6 kсal (ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 Г ПРОДУКТУ: 
вуглеводи – 10,8г, жири - 0,03г, білки -0,65г.

ОБ'ЄМ: 0,3 дм3

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.