Джем із дині | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Джем із дині

Джем із дині

Налита сонцем, сповнена неповторним смаком та насичена солодким медовим нектаром, запашна диня полонить своїм неймовірним яскравим ароматом. Щоб ви могли насолоджуватися динею щодня, ми виготовили з неї джем, який повністю відтворює всі смакові та корисні властивості цього сонячного плоду.

Наша продукція не містить барвників та штучних підсилювачів смаку, тому наш джем із дині – це натуральний смак справжньої дині, виплеканої самою природою.

Традиційні рецепти, за якими готується наша продукція, вимагають використання тільки натуральних та свіжих продуктів. Достиглі та налиті сонцем плоди дарують не тільки багатий медовий смак, але і всю свою користь. Ми вирощуємо диню в екологічно чистій місцевості, тому наші джеми – це гарантія того, що наша продукція дійсно корисна та натуральна. 

Джем із дині – екзотичний смак сонячних плодів з солодким медовим відтінком та пряним ароматом. 

Насолоджуйтесь для сонячного настрою!

СКЛАД:

диня свіжа (61%), цукор (38,6%), ванільний цукор, лимонна кислота. Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

1153,9 кДж (275,8 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 67,17 г, білки - 0,6г. Вітаміни: С-2,5мг.

СОРТ: вищий

МАСА НЕТТО: 360 г (гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.