Брусничний джем | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Брусничний джем

Брусничний джем

Брусничний джем – натуральний продукт з яскраво вираженим кисло-солодким смаком. Ягоди для приготування своєї продукції ми збираємо в екологічно чистій місцевості, тому вони зберігають всі свої корисні властивості. Щоб максимально зберегти всю користь та натуральний смак ягід в уже готовій продукції, ми використовуємо унікальну сучасну технологію виробництва. Кипіння у вакуумі дозволяє отримати насичену консистенцію джему з ароматним ягідним смаком.

Наш брусничний джем надзвичайно смачний та корисний, тому що готується виключно з натуральних ягід, які подарувала сама природа. Відсутність у зоні вирощування промислового виробництва дозволяє ягодам, а потім і уже готовій продукції зберегти всі корисні властивості плодів. Не використовуються штучні домішки, барвники та консерванти.

Брусничний джем – багатий смак та користь натуральних ягід у кожній ложечці.

СКЛАД:

брусниця свіжа (41,2%), цукор білий (58,8%). Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

955 кДж (228 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 57 г., вітаміни: С-4,0мг

МАСА НЕТТО: 360 г ( гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.