Ожиновий джем | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Ожиновий джем

Ожиновий джем

Ожиновий джем огортає солодким ароматом своїх стиглих плодів. Джем стане чудовою добавкою не тільки до пирогів та тістечок, але і до чаю. Особливо восени та взимку, коли імунітет послаблений, ожина сприяє підвищенню тонусу організму, посилює дію вітаміну С. Соковита ягода відома своєю протизапальною дією, використовується в народній медицині як жарознижувальний засіб.

Ожина – криниця вітамінів, органічних кислот та аскорбнової кислоти. Смачні ягоди мають загальну корисну дію на весь організм.

Чому наші джеми такі смачні? Тому що вони натуральні. Саме так. Ягоди для приготування джемів ми збираємо вручну на зелених схилах Карпат. Екологічно чиста місцевість сприяє тому, що ягоди зростають смачними, соковитими та сповненими вітамінів. Відсутність промислового виробництва дозволяє ягодам зростати у всій їх красі.

Ожиновий джем – чорне золото Карпат, дбайливо зібране і приготоване нашими старанними руками.

СКЛАД:

ожина свіжа (54,8%), цукор білий (45,2%). Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

955 кДж (228 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 57 г. Вітаміни: С-4,0 мг.

МАСА НЕТТО: 360 г (гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.