Айвовий джем | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Айвовий джем

Айвовий джем

Айвовий джем  дарує терпкий та солодкий смак, повний контрастів, як і сам плід. У кожній ложечці відчувається терпкий смак яблука з солодким присмаком стиглої груші. Використання в процесі приготування тільки натуральних інгредієнтів дозволяє зберегти справжній смак щедрих дарів природи.

Завдяки унікальній сучасній технології виробництва наша продукція дарує не тільки насичений смак стиглої айви, але і всі поживні цінності цього плоду. Кипіння у вакуумі дозволяє отримати густу та насичену консистенцію з багатогранним післясмаком. Приємна кислинка у поєднанні з медовою солодкістю – це смак нашого джему, який ми даруємо вам.

Наш джем смачний, тому що натуральний.

СКЛАД:

айва свіжа (47%), цукор (53%). Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

1041,8 кДж (249 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 60,43 г, білки - 0,3 г.

МАСА НЕТТО: 360 г (гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.