Журавлиний джем |ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Джеми-варення » Журавлиний джем

Журавлиний джем

Журавлиний джем – це натуральний та корисний продукт з насиченим ягідним смаком. Невеличка баночка представляє собою цінну криницю багатьох необхідних для організму людини вітамінів та мікроелементів. Справжній смак свіжих ягід, який відчувається у кожній ложечці, досягається завдяки унікальній сучасній технології виробництва, яка передбачає кипіння у вакуумі. Завдяки цьому ягоди зберігаються цілими, а консистенція отримує насичений ягідний смак з багатим ароматом.

Для приготування нашого джему ми використовуємо виключно натуральні інгредієнти: відбірні, налиті сонцем ягоди журавлини та цукор. Ягоди, підсолоджені цукром, втрачають свою яскраво виражену кислинку та отримують більш м’який смак. Відсутність штучних домішок робить наш продукт не лише смачним, але і надзвичайно корисним.

Журавлиний джем - смачно, корисно, натурально.

СКЛАД:

журавлина свіжа (41,2%), цукор білий (58,8%). Без ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

955 кДж (228 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ:

вуглеводи – 57 г., вітаміни: С-4,0мг

МАСА НЕТТО: 360 г (гранично допустиме мінусове відхилення 3%).

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.