Морс чорнично-брусничний - натуральний смак | ТМ Карпати Насолоджуйся
Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Наш асортимент » Морси » Морс чорнично-брусничний 0,3л

Морс чорнично-брусничний 0,3л

Новинка від ТМ «Карпати Насолоджуйся».

Кожна ягідка цього напою була зібрана на сонячних схилах Карпатських гір, відсортована і збережена. Саме з них була отримана вся сила Карпат, яка підтримує людей в цьому регіоні. Жити століттями на вершинах гір, в місцевості, де люті зими та яскраве сонце непросто. Місцевим людям необхідний неабиякий захист. Саме тому ягоди, які зібрані тут, і тепер у вас в лодонях — це користь і смак захисту особливого гірського рівня.

ЧИМ КОРИСНИЙ:

Природа підказала нам новий рецепт. Чорнично-брусничний морс: чорниця для зору та травлення, брусниця для захисту організму, боротьби з простудами, запаленнями. Відміннє поєдання двох карпатських ягід, кожна з який має високий вміст вітаміну С, та підходить для людей, які мають негаразди з травленням. Гарантуємо підвищення апетиту. Це саме ваш напій.

Ми пропонуємо вам спробувати чорнично-брусничний морс, який виготовлений без надмірного виварювання. Ви коштуєте справжній ягідний сік з сиропом, який додається окремо до напою, лише в самому кінці. Чому не пити чистий сік? Тому що чистий брусничний сік може вплинути на слизову шлунка, а сік в меншій концентрації, розбавлений з чорничним соком і водой — саме той корисний напій, який вживається і смакує на відмінно.

Станьте дегустатором. І напишіть нам відгук.

Чорнично-брусничний морс: Очі та органи Дихання скажуть Вам: «Дякую», особливо в наступний зимовий період.   

 

СКЛАД:

cік чорничний (10%), сік брусничний (10%) цукор (11,5%), регулятор кислотності - лимонна кислота, вода питна. БЕЗ ГМО.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

217,5 кДж (52 ккал).

ПОЖИВНА (ХАРЧОВА) ЦІННІСТЬ НА 100 г ПРОДУКТУ: 

вуглеводи — 13,2 г, білки - 0,18 г

ОБ’ЄМ: 0,3 дм³ ( Гранично допустиме мінусове відхилення 1,5%)

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці від дати виробництва.

Спеціальні умови Інтернет-магазин

Замовити прайс-лист на всю продукцію

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКЦІЇ

Екологічна, тому що зібрана в чистому регіоні, в Карпатах

Корисна, бо плоди зібрані в сезон і без заморожування

Смачна, тому що зроблена за традиційними рецептами

Без барвників, ароматизаторів та штучних консервантів

ПРО КОМПАНІЮ

ТМ "Карпати Насолоджуйся" є новою компанією, що динамічно розвивається в галузі харчових продуктів. Ми спеціалізуємося на виготовленні соків, джемів, морсів та овочевої консервації і для цього ретельно відбираємо плоди, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні.

Наша головна перевага - це чиста карпатська природа, котра створює ідеальні умови для вирощування фруктів, ягід та овочів. Завдяки цьому, нам не доводиться підсилювати якість продукції штучним шляхом, а це означає, що ми не додаємо барвники, ароматизатори та штучні консерванти.

Сучасні технології та перевірена рецептура дозволяють нам створювати якісний продукт, а натуральні складники роблять його смачним і корисним.

Спробуйте та переконайтесь самі! Відтепер смак, дарований Карпатами з доставкою додому!

 

Запрошуємо до співпраці фермерські господарства. Компанія ТОВ "Джерела Карпат" постійно проводить закупку фруктів, овочів та ягід.

Якщо у Вас є хороші пропозиції, звертайтесь до нас.

 

Наші досягнення:

Продукція ТМ Карпати Насолоджуйся відповідає стандартам органічного виробництва. На сьогодні його отримали: Морс з брусниці, брусничний джем, чорничний джем, ожиновий джем, сік березовий, білі гриби.

Відмінні смакові якості, відсутність шкідливих домішок, високі стандарти якості органічної продукції, мають позитивний вплив на Ваш організм, охороняють Ваше здоров'я.