Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Новости »ТМ «Карпати Насолоджуйся» розширює горизонти

ТМ «Карпати Насолоджуйся» розширює горизонти

З 21 по 23 вересня у Києві проходила виставка, присвячена безалкогольним напоям, де була представлена продукція від ТМ «Карпати Насолоджуйся».

Гості та учасники мали чудову можливість спробувати та оцінити наші новинки, серед котрих вперше була представлена КОНСЕРВАЦІЯ. Нагадаємо, що ТМ «Карпати Насолоджуйся» продовжує невпинно розширювати свій АСОРТИМЕНТ. У програмі заходу діяла безкоштовна дегустація маринованих та солених огірків, а також томатів у власному соку і томатів у маринаді. З нагоди виставки, гостям та учасникам вперше був запропонований маринований перець чилі та перець солодкий.

 

Не обійшлось теж без ДЖЕМІВ та НАПОЇВ. Особливого оберту набрало славнозвісне горіхове варення та джем з дині – новинка від ТМ «Карпати Насолоджуйся».

Черговою приємністю на дегустації були СИРОПИ. Дякуючи своїй консистенції, їх впевнено можна розмішувати з водою, використовуючи в якості вітамінного напою, або ж додавати до млинців чи панкейків замість джему.

 

Чекайте на нас в столиці 26-28 жовтня на виставці World Food Ukraine 2016, котра відбудеться у МВЦ. Обіцяємо Вас здивувати новинками!

 

26 вересня 2016 р.