Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Новости »Їли, пили, веселились!

Їли, пили, веселились!

11-12 лютого у Боздоському парку пройшов восьмий гастрономічний фестиваль Ужгородська Палачінта! ТМ «Карпати Насолоджуйся» була рада долучитись до проведення заходу та допомогти зробити його ще веселішим!

Спеціально до Палачінти ТМ «Карпати Насолоджуйся» підготувала свої найкращі джеми, щоб гості та учасники заходу мали можливість оцінити їхній натуральний смак та користь!

На фестивалі була розміщена торгова палатка, де смажились млинці одразу трьох видів: класичні - до джему, а також гарбузові та цибулеві – до аджики. Кожен охочий мав змогу зігрітись гарячим брусничним морсом та напоєм із шипшини.

Ужгородська Палачінта – це не лише гастрономічний фестиваль, але і надзвичайно цікавий захід з конкурсами, одним з яких був веселий забіг - Палачінта Race. Боротьба була запеклою, але вартою винагороди! Команда переможців отримала набір справжніх карпатських лекварів від ТМ «Карпати Насолоджуйся»!

На решту гостей фестивалю чекали конкурси на перевірку смакових рецепторів! Переможець отримав спеціально підготовлений подарунковий набір джемів та морсів улюбленої марки! 

14 лютого 2017 р.