Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Новости »Карпатами насолоджувались на «Агро 2016»

Карпатами насолоджувались на «Агро 2016»

 

Продукція ТМ «Карпати Насолоджуйся» була представлена на XVII Міжнародній агропромисловій виставці, що проходила з 8 по 11 червня в Києві.

Гості та учасники мали можливість безкоштовно продегустувати кожен продукт та придбати той, який найбільше до смаку.

На виставці ВПЕРШЕ були представлені джеми від ТМ «Карпати насолоджуйся», котрі успішно дебютували, завоювавши немало прихильників за короткий час. На «Агро 2016» можна було спробувати журавлиний, брусничний, айвовий та полуничний джеми. Завдяки унікальній рецептурі приготування, всі вони зберегли свій натуральний колір, смак та цілісність плодів.

Окрім джемів, були також представлені напої, серед котрих найбільше мешканцям та гостям столиці сподобався березовий сік. Головним його плюсом є те, що він був зібраний навесні - в сезон збору соку та приготовлений без додавання води, барвників, ароматизаторів та штучних консервантів.

Новинкою для дегустаторів були також брусничний та журавлиний морси від ТМ «Карпати Насолоджуйся». Завдяки європейській рецептурі, кожен напій зберіг натуральний осад, а дякуючи тому, що всі плоди були зібрані в сезон без попереднього заморожування, всі учасники та гості виставки змогли відчути їхню натуральність та користь.

14 червня 2016 р.