Преміальні продукти, вирощені в чистих Карпатах
Головна » Новости »ТМ «Карпати Насолоджуйся» знову їде підкорювати столицю!

ТМ «Карпати Насолоджуйся» знову їде підкорювати столицю!

29 листопада – 1 грудня у Міжнародному Виставковому Центрі, що на Лівобережній відбудеться виставка Fresh Business Expo, де ТМ «Карпати Насолоджуйся» представить свою продукцію.

Це вже друга поїздка фірми у Київ. Першого разу продукція ТМ «Карпати Насолоджуйся» була представлена на «АГРО 2016», де вперше дебютували джеми, що одразу припали до душі гостям та учасникам виставки. Цього разу, фірма братиме участь у Fresh Business Expo та покаже свої нові надходження, у тому числі ГОРІХОВЕ ВАРЕННЯ – ексклюзив на ринку України.

 

 

Fresh Business Expo – міжнародна спеціалізована виставка, присвячена плодоовочевій продукції. Подія обіцяє бути масштабною та різноплановою за своєю тематикою. Спеціально для цієї нагоди ТМ «Карпати Насолоджуйся» привезе з собою останні новинки асортименту, серед котрих вперше будуть сиропи.

Гості та учасники виставки будуть мати унікальну нагоду спробувати кожен вид продукції та придбати те, що їм найбільше до смаку. Продукція ТМ «Карпати Насолоджуйся» була виготовлена без додавання барвників, ароматизаторів та штучних консервантів. Сучасна європейська технологія виробництва дозволила зберегти цілісність, колір та натуральний смак плодів, що попередньо були вирощені в екологічно чистій карпатській зоні та зібрані в сезон.

Слідкуйте за анонсами та не пропустіть найцікавішого!

19 серпня 2016 р.